Mixer 4 kanale DMC 800

Shitet nga: DjT 29 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Kurbin
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet micer MyAudio DCM 800 Usb. Mixeri eshte ne gjengje perfekte pothuajse i ri, eshte me dy karta zeri te integruara . Shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim