Samsung Galaxy S5

Shitet nga: gjergji 30 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Kurbin
Përshëndetje Unë kam një përdorur Samsung Galaxy S5 zhbllokuar për përdorim botën e gjerë ajo vjen me një pagesë dhe një rast $ 80 dollarë që ishte blerje në Amerikë . Unë jam vetëm 370 € , por ne mund të mohimi mbi çmimin , por asgjë jashtë kësaj bote .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim