Nokia 5250

Shitet nga: Ori 29 Gsh 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Kurbin
Shitet Nokia 5250 2G network me 51 mb internal memory pranon skede memorje deri ne 16 Gb eshte symbian s60 v5 me program java telefoni eshte me preke ne ekran dhe eshte i pajisur me laps origjinal eshte i lanchuar ne vitin 2010 ne gusht telefoni nuk eshte i shum perdorun pasi kam ne perdorim nje telefon tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim