Televizor 26 polsh finlux plazma

Shitet nga: gzim 19 Sht 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Kurbin
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Eshte rreth 4 muaj i perdorur ben ne shum opsjone por kam blere nje tv tj me te madh dhe me duhen leket per te paguar ate tv tjeter,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim