4 tv 42' Panasonic

Shitet nga: Adi 22 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Kurbin
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Jan 4 cop plazem full hd jan si te rinj shiten per arsyje se sme Hyn ne pun,shiten 400 milek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim