HDD Western Digital 160GB SATA

Shitet nga: Joni 26 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Kurbin
Hardisk per desktop ne gjendje shum te mire pune. Ka qen HDD shtes dhe eshte i pa formatuar asnjeher.Shitet per mosperdorim pasi eshte zevendesuar me nje me memorie me te madhe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim