HDD Seagate 160 GB Sata.

Shitet nga: Joni 14 Tet 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Kurbin
I perdorur shum pak dhe i pershtatshem per desktop.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim