Dy bokse

Shitet nga: enver 29 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Kurbin
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes dy bokse nga 350 vat secili + nje vufer 550 vat dhe nje aplifikator 1800 vat.Ne gjendje shume te mire .Shume pak te perdorura.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim