Xbox 360

Shitet nga: kristiano 07 Sht 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Kurbin
Aparat Xbox 360 me 2 controller ! Nje wireless dhe nje fish (tip i funditt)
Fishe HDMI. Dorezat ne gjendje shume te mire pune. Aparati esht i sa po ardhur nga italia.
XBOX vjen me 4 disqe falas origjinale,nder to permendim. PES 2012/2013. GTA IV. ERAGON (Me Aksion). Hard Disk 120 GB. Si perfundim XBOX eshte ne gjendje shum te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim