Laptop samsung.i5

Shitet nga: mario 27 Dhj 04:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kurbin
Prodhimet : Lap Top/Notebook
laptop samsung ne gjenje shum te mir..esht i holl,dhe kapaket i ka alumini,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim