Pajisje parukerie

Shitet nga: Gezim 21 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Kurbin
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Lavatest dhe karrige parukerie vetem 500.000 lek.Gjendje perfekte.Me marreveshje shtohen edhe aksesore.Numer kontakti 068 3661356
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim