MJALT LURE 100%

Shitet nga: Fran 27 Gsh 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 LEK

Komuna: Kurbin
SHES MJALT LURE 100% ....ME SHUMICE DHE PAKICE . (30 mij lek 2 kg)
.....TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN ME POSHTE.....PER CDO INFORMACION...FALIMINDERIT.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim