Shtepi plus bisnes ne Kurbin

Shitet nga: Frani 10 Tet 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kurbin
Hapësirat : Industri dhe Puntori
shitet shtepi 2 kateshe predisposicjon dhe per me shum kate,kati i 1 esht bisnes mekanik dhe tjeter, metra 210, kati 2 ku banohet 210 metra katror, trualli gjendet ne cep te autostrades Tiran Lac,Lac lezhe ne afersi te rruges te patok ose me mir ne rrugen e fermes te kryqezimit qe lidh sanxhakun me autostraden ku aktualisht ndodhet dhe dalja kufi me shtepin dhe token. toka ka mbi 3000mije metra katror ku momentalisht punohet dhe nje dyqan, per me shum info kontaktoni ne tel...0682406466 vetem persona te interesuar faliminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim