Gjenerator perkings anglez,67kw dalje 58 kw

Shitet nga: gjenerator 19 Tet 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Kurbin
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Gjenerator perkings anglez 67kw,58 kw dalje.ne gjendje shum te mir me 1500 ore pune,me pakete elektonike leshuesi.rast per te mos u humbur me besoni.e shes per arsye se esht shum i madh per punen qe kam
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim