Kasa fiskale

Shitet nga: aleks 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

279 EUR

Komuna: Kurbin
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Oferte speciale
KASA fiskale Aclas CRL Toshiba
Cdo gje brenda cmimit 279 Euro.ose 39 200 leke
Vijme prane jush kudo qe ndodhemi.
Suport dhe mirmbajtje 24 ore.
Konfigurojme linten e produkteve dhe cmimet .
Trajnojme per perdorimin.
Nenkontraktori dega Mamurras rrethinat e tij, Adriatik, Thumane
Aleksander Ilia , Lagj " Zef Hoti" Perballe shkolles " Migjeni"
cel 067 22 30 415
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim