Kambio automatice dhe motorr 230 turbo per Vito ..

Shitet nga: Brolind 23 Tet 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kurbin
Pajisje : Pjesë rezerve
.... Kambio automat per Vito dhe motorr 230 turbo diesel viti 98
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim