u shit ford fiesta 1.2

Shitet nga: ford fiesta 1.2 09 Qer 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Kurbin
Ford.1.2.Me letra deri ne dhjetor 2015. Aribag,Srs.Kondicioner. Timon hidrolik. Disqe sport,14. Me 5 dyer,
eshte ne gjendje perfekte, dhe shum ekomnomik..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim