VW Passat diesel -98

Shitet nga: Anton 29 Gsh 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kurbin
Makina eshte ne gjendje shume te mire , eshte komode per familjare , gjithashtu shume e mirmbajtur , ,kasetofon JVC me usb , xhama elektrik, mbyllja me
pult , pasqyra me levizje , Eshte nje makine perfekte si per qytet dhe po ashtu per rruge te gjate pasi te ofron komoditetin qe te nevojitet. Me dokumenta te paguara per nje vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim