Mercedes 270 diesel -03

Shitet nga: Aldi 14 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Kurbin
Shitet Mercedes benz 270 diesel Vit prodhim i 2003 me kamje automatike, letra dhe targa italjane, ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim