Fiat Punto -01

Shitet nga: fiat 07 Tet 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Kurbin
SHITET Fiat Punto
Viti 2001
Model Sporting
1.2 benzin
6+1 marsha
Timon elektrik, City
Kondicioner
Vaj dhe filtra te saponderruara
Kilometra origjinale 205000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim