CADILLAC ESCALADE 2010 -10

Shitet nga: ERVIS 19 Tet 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Kurbin
CADILLAC ESCALADE
Sport Utility
NGJYRE E ZEZE -(AKULL)
18.09 liter per 100 km PER NE QYTET
11.76 liter per 100 km PER AUTOSTRADE
Karburanti fleksibile
8 Cilindersh
Transmission:
6 marrshash te kembyer edhe Automatik
4 diferencialesh 4x4
Air condicioner
Anti Theft System
Anti-Lock Brakes
koncole qendrore
drejtim automat (Cruise Control)
krahu i pastagjerit dhe shoferit Airbag
kompast elektronik
llampa mjergulle
sendile lekure
sistem navigatik toksor
kyçje elektronike
dritare elektronike
sistem i degjimit Premium
xhama privatsie
kyçje sigurie
Radio satelitore
kontroll stabiliteti
çati hanore
Takometer
pult kontrolli universal
E PA PERDORUR NE B.E APO SHQIPERI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim