Zetor belarus 600 ne gjendje te mire me goma te ..

Shitet nga: viktor 29 Tet 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 000 LEK

Komuna: Kurbin
Makina : Traktorë
shes zetor belarus 600 per arsye mos perdorimi ne gjendje te mir,me goma shume te mira gati pothuajse te reja dhe me korrese deutz fahr gjermane 1.65 cm,per me shum informacion na kontaktoni ne numrin e cel me posht,cmimi i diskutushem,faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim