Mledhse barit

Shitet nga: mledhse barit 18 Dhj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Kurbin
Makina : Traktorë
Mledhse barit me dimension 3.4 metra shitet 1300 euro ne gjendje shume te mire pune dhe nuk esht perdorur fare pothuajse
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim