Scania

Shitet nga: visi 12 Nën 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kurbin
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet scania 143-she 500
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim