Kamioncine Ford Transit dizel -07

Shitet nga: Gerti 29 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Kurbin
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's kamjocinen ford transit ne gjendje te shkelqyer 5 muaj ka ne shipri.okazion.0688374896
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim