Ford Transit -07

Shitet nga: Gerti 24 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Kurbin
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's kamjocin ford transit makina esht ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim