Koke terheqese volvo fh 12 420 me kazan vetshkar..

Shitet nga: paulin gjoni 22 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK

Komuna: Kurbin
koka eshte ne gjendje shumete mire dhe me letra te paguara.viti i prodhimit 1996.gabina e ulet.nuk hargjon vaj dhe eshte perdor shum pak ne shqiperi .shitet per arsye mbyllje aktiviteti.kazani eshte duralumin iveshur ne dyshememe llamarine,ke tre akse dy dopiogome dhe i pari tek me3 timon edhe ngrihet bosh krikun e ka ne koke.koka dhe treli jane te kompletuara shume mire me goma origjinalej
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim