Toke prej 3856 m2 ne Kukes

Shitet nga: Gazmend 28 Gsh 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shitet toka me siperfaqe 3856 m katror ne autostraden Kukes-Morine,e pershtatshme per cfaredo lloj aktiviteti biznesi dhe eshte ne pozicion shume te favorshem.Toka eshte e pajisur me dokumentacionin e nevojshem.
Ndodhet perballe karburantit Gulf.
Shitet urgjent dhe me cmim teper te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim