Toke prej 1000 m2 n Kukes

Shitet nga: Besnik Hasani 04 Dhj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shitet toka me siperfaqe 1000 m2 n kukes lagje nr 7
Pershtatet percfar do lloj aktiviteti biznesi dhe eshte ne pozicion shum te favorshem
nese jeni te interesuar na njuftoni ne nr 0685381783
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim