Shtepi ne Kukes apartament. Shitet.

Shitet nga: Shtepi Sot 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: Terren
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Kukës
Shitet shtepi ne lagjen 3 2!+1 me sip 120 m katror e rikonstruktuar totatalisht cdo gje e re dhe e kohes cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim