Shtepi dhe Lokal ne Kukes

Shitet nga: Ramazan Domi 06 Dhj 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 000 EUR

Komuna: Kukës
ESHTE VILE 2 KATESHE ME SIPERFAQE 175 m2 PER SECILIN KAT KATI I PARE ESHTE I PERSHTATSHME PER BISNES AKTUALISHT NE GJENDJE PUNE SI LOKAL.ME OBORR ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHEM 500m2.KUFIZOHET NGA RRUGA.ESHTE 20m PRAN TREGUT TE RROBAVE.ADRESA L1 ISH LULISHTJA.ME DOKUMENTA TE RREGULLTA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim