Apartament

Shitet nga: Jeton Seiti 15 Nën 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Kukës
Eshte shtepi e cila munde te mbaje nje familje me 3 pjestare 1 dhome dhe 1 kuzhine dhe ballkon ju lutem kontaktoni ne kete numer 0685402524. Faleminderit per mirekuptimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim