Apartament ne Kukes

Shitet nga: apartamente 26 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Kukës
Shitet apartament ne kukes l3 p48 sh1 a4 kati i dyt 2+1 + shtes apartamenti eshte i rikonstruktuar brenda dhe jasht, gati ne vazhdim per kat te trete! I mobiluar (shitet per arsye emigrimi) tel 0682817815
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim