Apartament 2 dhoma dhe nje guzhin + ballkon , la..

Shitet nga: papi 22 Nën 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Kukës
hyrja eshte punuar 3 vitesh me te gjitha punimet, st shtrim pllakash. dyert jane te reja , eshte ne katin e pest, ujit eshte 24 ore, Hyrja edhe mundet te ndrohet me 1+1, me nje marrveshje. shitja behet per arsye se me duhet nje hyrje me e vogel, Hyrja shitet per vleren 4.500.000 leke. Kujt i intereson te telefonoj ne cel.0664064724 ose te shkruaj ne adresen " perparim.aliaj@yahoo.com".
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim