Apartament 2+1

Shitet nga: perparim 26 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Kukës
Apartament 2+1 , lagjia nr. 4 pallati nr.4 , kati i pest. mundet dhe te ndrrohet me hyrje me te vogel 1+1, kundrejte nje shtese ne pagese. Hyrja eshte punuar para 3 vitesh me te gjitha parametrat. per me shum mund te kontaktoni nr cel.0664064724.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim