Fizioterapi Ararature profesionale Limfodrenazh..

Shitet nga: Aku Center 05 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Aparature Profesionale per Limfodrenazhe dhe Presoterapi ..Pajisje shitet me qmim shume te volitshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim