Bicikleta 26

Shitet nga: Trota 20 Nën 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kukës
: Biçikleta
Bicikleta (26) marsha frena shimano origjinale tgjitha pjeset ....esht shum e mbajtur e re dhe pa asnje defekt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim