BICIKLET

Shitet nga: TAFA 07 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Kukës
: Biçikleta
SHITET BICIKLETA ,,MERIDA`` ME TRI SHPEJTESI
E POSA ARDHUR NGA JASHT DHE NE GJENDJE SI E RE
QMIMI I VOLITSHEM DUKE PAS PARA SYSH QMIMIN E SAJ TE RI PREJ
380 EUROSH
QMIMI 80 EURO ESHTE I PERSHTATSHEM PER TREGUN TON
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim