Korg triton studio dhe casio cz 101

Shitet nga: Korg 22 Tet 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg triton studio pa moss board poashtu edhe casio cz 101 me ngjyra shume te mira
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim