Korg pa2xpro

Shitet nga: Pa2x 09 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kukës
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Korg pa2xpro ne gjendje shume shume te mire si e re (ju garantoj) dhe e perdorur me shume kujdes me ram 128 mb, liber+cd e vet,mbajtesen e librit,hd 80 gb me sete ritmesh nga me te mirat+ valixhe profesionale.E kam blere vete ne dyqanin e veglave muzikore tek selvia dhe kam edhe faturen.Arsyeja e shitjes eshte se dua te blej pa3x.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim