Korg pa 2x pro

Shitet nga: Urim 20 Gsh 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Kukës
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg pa2x pro me kofer (valixhe).
Eshte ne gjendje perfekte ka hd 70 gb dhe ram memorie prej 128 mb
Gjithashtu posedon edhe shum ritme me seta
Sinti gjendet ne prizren Kosov. Qmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim