Punim me dore panorame

Shitet nga: resmie kukes 15 Pri 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Nje panorame me permasa 109 cm me 60.5 cm eshte e punuar me dore quhet punim me kryq sipas kerkesave tuaja mund te bejme edhe panorama te tilla te tjera me te vogla dhe me pamje te tjera sipas kerkesave tuaja
,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim