Kondicioner ideaClima

Shitet nga: Arjan Elezi 18 Dhj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

720 EUR

Komuna: Kukës
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
6 Muaj Perdorim
Kondicioner ideaClima
Model 60 BTU/AF-HR 17W.
Kapaciteti ftohes 60 kBTU
Kapaciteti grohes 66 kBTU
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim