Digital Plasma R-tech 100 Amper-Prerese hekuri

Shitet nga: erjon 19 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Komuna: Kukës
shitet digjital plasma pothuajse e re viti 2013,prerese hekuri e cila punon me ajer te kompresuar +energji elektrike,100 Amper shume e fuqishme,pret pllaka metali ne thellesi deri ne 37mm... eshte blere ne angli 2700 paund, ka dhe 25 koka rezerve qe vendosen ne pistolete ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim