Makia per prodhimin e mobiljeve me qmim shum te..

Shitet nga: florent 08 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Kukës
.Makina per shpuarje te njekohesishem 26 +1 shpuarje sistem 32mm dmthper te gjitha dorezat,bagllamat ,llagerat etj.Makina ka anesuret per zgjatje ne te dy anet 2x150cm,Punon me ajer dhe ka papucen(funksion me kemb) .Arsye e shitjes mbyllja e lokalit

Vemendje:Makina gjendet ne Kosov me saktesisht Gjilan flm per mirkuptim
Info. Viber: +37744167346
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim