BLACKBERRY BOLD 9900

Shitet nga: Armend JAKUPI 08 Dhj 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

119 EUR

Komuna: Kukës
BLACKBERRY ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE NUK KA GRITHJE NE EKRAN DHE ESHTE TOUCH SCREEN.
NORMALISHT I PUNOJNE VIBER,WUTSUP,FACEBOOK ETJ.
MUND TE ME KONTAKTONI NE. VIBER:0037745630650
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim