Sony HDV 1080 i NIKON D 80 10.2 megapixel

Shitet nga: gezim 14 Sht 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Kukës
Prodhimet : Video kamera
Kamera sony HDV 1080 i me kasete mini dv dhe memory card ne gjendje shm te mire pune. Bashke me cante te rregullt, 2 bateri dhe karikus. NIKON D 80 10.2 megapixel..
JAN SHUM PAK TE PERDORURA..SHITEN BASHKE 1500 EURO.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim