HDV SONY CAMER

Shitet nga: lisi 06 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Kukës
Prodhimet : Video kamera
CAMER SONY HDV +LENTE ME KARIKUS BATERIE DHE 2 BATERI .. ne gjendje shum te mir..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim