Abonim per Dreambox ,stabil

Shitet nga: Dreambox-HD 25 Sht 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Kukës
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Kemi nje abonim shum stabil qe perfshim keto pako
Digitalb pa pairing , Tring HD ,Arena Sport HD 1,2,3,4 etj..
Si dhe te huajat nga bota Sport HD , Filma HD etj...
Sport kemi nga te huajt qe nuk kan nderprerje
Kontakt
Facebook: Digital - SEFA (page)
Email : sefadigital66@hotmail.com
Viber : +37744261410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim