Sony a6000 - flm u shittt merrjep

Shitet nga: xoni 14 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 270 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

455 EUR   565 EUR

Komuna: Kukës
Prodhimet : Fotoaparate
Shes sony a6000 shumë i ruajtur me 4 bateri dhe mbushës. Produktin mund t'a shihni në Prizren ose Prishtinë.

Ju lutem kontaktoni në:
viber +38349527785
Whatsapp +38649527785

Tag
iphone samsung nikon canon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim